2008 Annual Awards
Euro Games
PLAYER NAME | POINTS | |
---|---|---|
Bruce Schlickbernd/Schlikenbernd | 105 | First Place |
Chris Johnson | 75 | Second Place |
Daniel Eppolito | 69 | Third Place |
Shane Sauby | 48 | |
Jamie Bussio | 44 | |
Steve Loeb | 43 | |
Darrell Stark | 42 | |
Travis Ball | 39 | |
Winton Lemoine | 37 | |
Greg Richardson | 36 | |
Michael/Mike Sarsoza/Sarsosa | 35 | |
Danny Crouch | 33 | |
Ben Holbrook | 32 | |
Pearl Newton/Newon | 32 | |
Brian Symington | 28 | |
Roderick Lee | 28 | |
Ben Mack | 27 | |
Chia Richardson | 27 | |
William/Bill Beyermann | 26 | |
Shannon Beets | 24 | |
Robert/Robb Neff | 22 | |
Jessica Callenback | 21 | |
Bradley Burcar | 20 | |
Alasdair Burton | 19 | |
Scott Samarel | 19 | |
Seth Jaffee | 19 | |
Andrew Schoonmaker | 18 | |
Bryant Forsgren/Fosgren | 18 | |
Jonathan/Jonathon Kottler/Kottlar | 18 | |
Andreas Pluchar | 17 | |
Vince/Vincent Langston | 17 | |
Avery Callenback | 16 | |
Ken McMillen/McMillan | 16 | |
Cheryl Aday | 15 | |
Michael Slater-Lunstord | 15 | |
Neil Figuracion/Figuarcion | 15 | |
Stephanie Kelleher | 15 | |
Todd Vander Pluym/Vanderplym | 15 | |
Colin Dimock | 13 | |
John Walts | 13 | |
Matthew Smith | 13 | |
Abraham Ivie | 12 | |
Brian Hughes | 12 | |
David Koontz | 12 | |
Jason Sherlock | 12 | |
Jillian Burcar | 12 | |
Kenneth Heilfron | 12 | |
Michael Wolf | 12 | |
Taryanne/Tarynne Fraigun | 11 | |
Barry Goldstein | 10 | |
David Mines | 10 | |
David Zevin | 10 | |
Disease | 10 | |
Jim Maloney | 10 | |
Joseh Wills | 10 | |
Justine Young | 10 | |
Marc Gilutin | 10 | |
Martin Bowers | 10 | |
Grant Zweifel | 9 | |
Joseph Will | 9 | |
Larry York | 9 | |
Rob Escalante | 9 | |
Stephanie Sarsoza/Sarzoza | 9 | |
Aaron Cappocchi | 8 | |
Alia Weiner | 8 | |
Carol Tiveron | 8 | |
Dave Gerson | 8 | |
Jacob Lubman | 8 | |
Jarek Smith | 8 | |
Jason Shire | 8 | |
Jessica Escobedo | 8 | |
Johrathn Mabe | 8 | |
Jonathan Mabe | 8 | |
Joshua Nave | 8 | |
Matthew/Mathew Wilson | 8 | |
Michael Parra | 8 | |
Mike Phillips | 8 | |
Ron Ramos | 8 | |
Scott Kelly | 8 | |
Scott Pease | 8 | |
Scott Simons | 8 | |
Charles Watson | 7 | |
Stephen/Steve Stewart/Steward | 7 | |
Jeff Ridenour | 6 | |
Jim Rasfeld | 6 | |
Jodee Bybee | 6 | |
John Margeron | 6 | |
Judson Lester | 6 | |
Walter Wichowski | 6 | |
Wesley Kawato | 6 | |
Chris Venuti | 5 | |
Daniel Carr | 5 | |
Ian Henrich | 5 | |
James Cavanaugh | 5 | |
Jesse Escobedo | 5 | |
Justin Clouter | 5 | |
Kurt Keckley | 5 | |
Mike Patterson | 5 | |
Rob Larson | 5 | |
Stephanie Gill | 5 | |
Tanya Aldrich | 5 | |
Ted Blegen | 5 | |
Tommy Lepore | 5 | |
Alan Herem | 4 | |
Alex Eachard | 4 | |
Anna Aceia | 4 | |
Annette Henrich | 4 | |
Ben Cheeseman | 4 | |
Brian Williams | 4 | |
Dan Sanchez | 4 | |
David Whiting | 4 | |
Ed Williams | 4 | |
Eric Gadal | 4 | |
Jamal Swinton | 4 | |
Jessica Eppolito | 4 | |
Joe Neelon | 4 | |
Larry Blumenthal | 4 | |
Leland Pike | 4 | |
Melanie Robinson | 4 | |
Rocco Garcia | 4 | |
Stephanie Stewart | 4 | |
Thomas Robertson | 4 | |
Tim Malaney | 4 | |
Dan O'Brien | 3 | |
David Terr | 3 | |
Jim Pinto | 3 | |
Karen Star | 3 | |
Robert Held | 3 | |
Russell Howell | 3 | |
Ruth Rodrigues | 3 | |
Stanton Peay | 3 | |
Sysler Steward | 3 | |
Alex Grahm | 2 | |
Anna Acero | 2 | |
Art Gitelinmass | 2 | |
Barbara Fuentes | 2 | |
Brian Simmons | 2 | |
Burt Hunt | 2 | |
Chad Rutt | 2 | |
Cicso Serret | 2 | |
David Holt | 2 | |
Dylan Venuti | 2 | |
Eric Elder | 2 | |
James Alexander | 2 | |
Jonathan Flagg | 2 | |
Jonathan Kotten | 2 | |
Ken Hughes | 2 | |
Kyle Johnson | 2 | |
Larry Pollack | 2 | |
Lars Christiansson | 2 | |
Leslie Uduordi | 2 | |
Marla Luta | 2 | |
Mary Taylor | 2 | |
Nick Szczech | 2 | |
Pamela W | 2 | |
Pamela Watt | 2 | |
Phil Fleischmann | 2 | |
Tim Oates | 2 | |
Tim Towery | 2 | |
Wren Powell | 2 | |
Barbara Newton | 1 | |
Ben Tobial | 1 | |
Bryan Lopez | 1 | |
Claude Le Ceshe | 1 | |
David Siskin | 1 | |
Dean Taylor | 1 | |
Esther Uduordi | 1 | |
Jay Christensen | 1 | |
Karin Kunstman | 1 | |
Leo Rodrigues | 1 | |
Mark Luta | 1 | |
Ronald Fraigun | 1 | |
Rusty Howell | 1 | |
Tracy Ashizawa | 1 |